0%

Posts

OFERTA

Nasze innowacyjne rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa pozwalają obniżyć koszty ochrony dużych obiektów nawet o 50%, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo poprzez instalowanie elektronicznych systemów nadzoru, kontroli dostępu, a także dostarczanie rozwiązań związanych z automatyzacją obiektów, w tym zdalnym zarządzaniem obiektami.

Posiadamy wyspecjalizowane zespoły, w tym grupę reagowania, która pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo obiektom wysokiego ryzyka, w tym obiektom wojskowym, budynkom rządowym i instytucjom publicznym.

Nasza kompleksowa oferta pozwala nam dostarczać indywidualne rozwiązania bezpieczeństwa dla najbardziej wymagających projektów.

OCHRONA FIZYCZNA

Dysponujemy dobrze wyszkolonym zespołem i jesteśmy w stanie niemal natychmiast wdrożyć środki odpowiadające narażeniu na ryzyko w celu zabezpieczenia wszelkich pomieszczeń, budynków lub obiektów. 

Zapewniamy bezpieczeństwo wszelkiego rodzaju mienia i biznesu, w tym instytucji publicznych, obiektów wojskowych, sądów, muzeów, zamków, obiektów sportowych i innych. Oferujemy najwyższe bezpieczeństwo na budowach i obiektach, od momentu rozpoczęcia działalności do ukończonego projektu i po nim. 

INKASO GOTÓWKI ORAZ KONWOJE WARTOŚCI PIENIĘŻNYCH I MUZEALNYCH

Świadczymy usługi w zakresie odbioru gotówki lub innych kosztowności z dowolnego obiektu i ich transportu pod wskazany adres. 

Uczestniczyliśmy i organizowaliśmy transport cennych dzieł sztuki, kolekcji osobistych, papierów wartościowych i depozytów. 

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA TECHNICZNEGO

Zapewniamy instalację i monitorowanie alarmów oraz urządzeń CCTV. Posiadamy nowoczesną stację monitorującą, która umożliwia zdalne zarządzanie obiektami (nadzór wideo, sterowanie kamerą, nagłośnienie, bezpieczny dostęp itp.) 

MONITOROWANIE SYSTEMU ALARMOWEGO

Monitorowanie umożliwia gromadzenie informacji, takich jak uzbrojenie, rozbrojenie alarmu, włamanie, napaść, pożar, awaria zasilania, możliwość grupowania i archiwizowania tych informacji.

OCHRONA IMPREZ

Mamy duże doświadczenie w zabezpieczaniu wydarzeń publicznych, w tym imprez masowych o podwyższonym ryzyku. Zapewniamy bezpieczeństwo imprez sportowych, w tym meczów piłki nożnej i żużlowych, koncertów, festiwali, wystaw i wydarzeń artystycznych.

GPS - OCHRONA POJAZDU

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań obejmujących monitorowanie logistyczne (monitorowanie zużycia paliwa, monitorowanie pojazdu), monitorowanie GPS, monitorowanie bezpieczeństwa (w tym monitorowanie osobiste), zarządzanie flotą pojazdów (harmonogramy, raporty, dokumentacja), urządzenia GPS. 

Misją naszej firmy jest poprawa jakości świadczonych usług i dostarczanie indywidualnych rozwiązań. 

USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Podejmujemy się usług detektywistycznych o różnym stopniu złożoności. Zawsze oferujemy indywidualne podejście do każdej sprawy i klienta. Najczęściej przedmiotem naszych spraw są nieuczciwa konkurencja, wykrywanie podsłuchów, informatyka sądowa, wykrywanie elektroniczne, poszukiwanie osób zaginionych.

Jesteśmy dumni z możliwości szybkiego, skutecznego i dyskretnego wyszukiwania pożądanych informacji o osobach i firmach, w tym oceny ich bogactwa i odkrywania ukrytych aktywów.

o nas

O nas

Agencja bezpieczeństwa AUTO-TREZOR powstała w 1990 roku. Szybko stała się wiodącym dostawcą usług bezpieczeństwa na rynku lokalnym. W 2015 roku AUTO-TREZOR-OCHRONA Sp. Z. o.o. Sp. K. powstał w celu rozszerzenia usług na terenie całej Polski i za granicą. 

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w ochronie osób i mienia przy użyciu wykwalifikowanego personelu ochrony i najnowszych technologii. Wyróżniamy się skutecznym działaniem i odpowiednimi zasobami ludzkimi (w tym pracownikami wyspecjalizowanej formacji zbrojnej), dysponujemy bronią i niezbędnymi środkami do bezpośredniego działania, nasz sprzęt spełnia wymagania klasy wojskowej. Nasz dział techniczny składa się z wykwalifikowanych instalatorów, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach związanych z innowacjami technicznymi. 

Jesteśmy w stanie zaprojektować całe spektrum rozwiązań bezpieczeństwa opartych na Safestar, Esom i Pronal, zapewniając bezpieczny mechanizm i najwyższą jakość nawet w najtrudniejszym środowisku. Mamy zaufanie przedstawicieli różnych branż. Z naszych usług korzystają m.in. Wojskowe Oddziały Gospodarcze w województwie kujawsko-pomorskim, sądy rejonowe, banki, muzea, szpitale, szkoły oraz prywatne firmy i klienci indywidualni. Zatrudniamy około 200 pracowników i mamy około 3000 klientów.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie – 30 lat w branży ochrony

Innowacyjność

Innowacyjne rozwiązania pozwalające obniżyć koszty

Solidność

Szybka, profesjonalna i terminowa realizacja usług

Zaufali nam

Kontakt

Auto Trezor
Grupa Taurus Ochrona
Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Polna 121 H.4
87-100 Toruń

tel.: +48 56 659 89 93

e-mail: kontakt@auto-trezor.pl

Copyrights © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Design by: Cyber-Age.pl