0%

O nas

O nas

Agencja bezpieczeństwa AUTO-TREZOR powstała w 1990 roku. Szybko stała się wiodącym dostawcą usług bezpieczeństwa na rynku lokalnym. W 2015 roku Auto Trezor Ochrona sp. z. o.o. sp. k. powstał w celu rozszerzenia usług na terenie całej Polski i za granicą. W grudniu 2022 roku spółki dołączyły do Grupy Taurus Ochrona. Inwestycja pozwoliła podnieść realizowane standardy bezpieczeństwa obsługiwanych obiektów.

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w ochronie osób i mienia przy użyciu wykwalifikowanego personelu ochrony i najnowszych technologii. Wyróżniamy się skutecznym działaniem i odpowiednimi zasobami ludzkimi (w tym pracownikami wyspecjalizowanej formacji zbrojnej), dysponujemy bronią i niezbędnymi środkami do bezpośredniego działania, nasz sprzęt spełnia wymagania klasy wojskowej. Nasz dział techniczny składa się z wykwalifikowanych instalatorów, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach związanych z innowacjami technicznymi. 

Jesteśmy w stanie zaprojektować całe spektrum rozwiązań bezpieczeństwa opartych na Safestar, Esom i Pronal, zapewniając bezpieczny mechanizm i najwyższą jakość nawet w najtrudniejszym środowisku. Mamy zaufanie przedstawicieli różnych branż. Z naszych usług korzystają m.in. Wojskowe Oddziały Gospodarcze w województwie kujawsko-pomorskim, sądy rejonowe, banki, muzea, szpitale, szkoły oraz prywatne firmy i klienci indywidualni. Zatrudniamy około 200 pracowników i mamy około 3000 klientów.

Kontakt

Auto Trezor
Grupa Taurus Ochrona
Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Polna 121 H.4
87-100 Toruń

tel.: +48 56 659 89 93

e-mail: kontakt@auto-trezor.pl

Copyrights © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Design by: Cyber-Age.pl